Sobota 24 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Gabriel, Marek, Gabor
Najnowsze wiadomości: Piłka nożna kobiet ALE JAJA…! we Wzorcowni Koncert Ted Nemeth w Czarnym Spichrzu Koncert w Muzeum Diecezjalnym W Kawiarni Obywatelskiej... Spotkanie z historią Konkurs poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Noc Teatru”. Włocławska scena przygotowała moc atrakcji Radziejowscy policjanci na sesji Rady Gminy w Bytoniu Wystawa „Pejzaże zatrzymane 2″ Jutro i w niedzielę warto odwiedzić Włocławski Jarmark Wielkanocny
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI W KRZYŻÓWKACH
Wiadomości

ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI W KRZYŻÓWKACH
28 stycznia 2018 r. 20:42

ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI  W KRZYŻÓWKACH

27 stycznia w świetlicy wiejskiej w Krzyżówkach  odbyła się  zabawa choinkowa  dla dzieci .

Zabawę choinkową zorganizowało Stowarzyszenie „Krzyżówki”  Ochotnicza Straż Pożarna  w Krzyżówkach, oraz sołectwa w Krzyżówkach i Baranach.

Remiza strażacka dosłownie ,,pękała w szwach” – przy największych przebojach  lokalnego zespołu bawiło się ponad 200 dzieci pod opieką  dorosłych.

Było barwnie , kolorowo i  głośno –dzieci śpiewały , tańczyły i brały udział w konkursach.

 A i dorośli też mogli wziąć udział w loterii.

Po godzinie 18.00 przyszedł a ściśle mówiąc przyjechał na motorze wyczekiwany przez  najmłodszych Święty MIKOŁAJ z duuużym workiem prezentów.

Warto zaznaczyć ,iż  zabawa nie odbyłaby  się gdyby nie  liczni sponsorzy:

Właściciele lokalnych  firm, samorządowcy z radnym gminy Lipno Janem Kowalskim na czele oraz  osoby prywatne.

Duże podziękowania należą się Pani  Anecie Jędrzejewskiej (członek zarządu Woj.Kuj.Pom.) , która zawsze pamięta o najmłodszych i wspierafinansowo  Stowarzyszenie ,,Krzyżówki’’.

Niezawodni są również strażacy z OSP Krzyżówki  na czele z Prezesem Andrzejem  Wiśniewskim, którzy czynnie pomagali w zorganizowaniu tej imprezy.

Pani Monika Gajewska – Prezes Stowarzyszenia ,,Krzyżówki” , które funkcjonuje od 2 lat w Krzyżówkach  - z przyjemnością  organizuje mnóstwo atrakcji dla dzieci .Jako organizator wspólnie z OSP jest szczęśliwa widząc radość milusińskich i ich rodziców i zaznacza ze w tym roku jeszcze czeka dużo inicjatyw.

Pani Aneta Jędrzejewska (członek zarządu Woj.Kuj.Pom) zaznaczyła ,że tym bardziej jest jej przyjemnie pomagać dzieciom – bo dla niektórych dzieci  będzie to jedyna paczka .powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony