Środa 21 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Najnowsze wiadomości: Spotkanie z Aleksandrą Ochmańską Drzwi Otwarte w ZS3 21 marca - Dzień Nowych Technologii w Edukacji Pociąg do uśmiechu we Włocławku – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP Intercity pokazuje, że uśmiech leczy Która okaże się najpiękniejsza? Konkurs na palmę wielkanocną Będą maszerować po zdrowie Złote medale judoków Olimpijczyka w międzynarodowym turnieju 35 uczniów „Chemika” ze stypendiami. Druga szkoła w województwie! Włocławski Jarmark Wielkanocny MZOZ zaprasza na terapię
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zagrali o Puchar Burmistrza Piotrkowa
Sport

Zagrali o Puchar Burmistrza Piotrkowa
5 lutego 2014 r. 12:10

Zagrali o Puchar Burmistrza Piotrkowa

4 lutego w piotrkowskiej sali gimnastycznej odbył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Piotrkowa. O trofeum walczyły cztery drużyny z rocznika 1999.

W turnieju wzięły udział zespoły MKS Lubraniec, KS Kujawy Kozy i dwie ekipy Zjednoczonych Piotrków. Rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym” 2x10 min.

Najlepszym zespołem okazała się ekipa Kujaw Kozy prowadzona przez trenera Piotra Wojciechowskiego, która wygrała turniej bez porażki pokonując: 6-2 Zjedozonych Piotrków II, MKS Lubraniec 4-3 i Zjednoczonych I 4-2. Drugie miejsce zajęli Zjednozeni Piotrków I, trzecie – Zjednoczeni II. MKS Lubraniec z czterema porażkami na koncie zajął ostatnią lokatę.

Królem strzelców turnieju został zawodnik KS Kujawy Kozy – Dawid Wojtczak.

 

I. KS Kujawy Kozy 3 9 14-7

II. Zjednoczeni Piotrków I 3 6 13-6

III. Zjednoczeni Piotrków II 3 3 6-17

IV. MKS Lubraniec 3 0 6-9

 

(N.R.)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony