Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Kaja, Leon, ukasz
Najnowsze wiadomości: Koncert na stulecie LMK Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy Od dziś zmiana trasy linii 17 23 kwietnia w SP 23 spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Ziemi 2018. Happening w SP 12 Podsumowanie konkursu Talencik 2018 Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR Komisja Edukacji Związku Miast Polskich obraduje we Włocławku Dzień Pamięci o Holokauście. Spotkanie przy Pomniku-Macewie
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zakończenie II Półmaratou Termy w Ciechocinku
Sport

Zakończenie II Półmaratou Termy w Ciechocinku
27 sierpnia 2013 r. 08:55

Zakończenie II Półmaratou Termy w Ciechocinku

W Ciechocinku szybko mijał kilometr za kilometrem a razem z nimi przychodziły rewelacyjne wyniki zawodników z Włocławka!  25 sierpnia br. zorganizowany został II Półmaraton Termy w Ciechocinku z biegiem na 10,5 km.

Na początek zaczniemy od biegu na 10,5 km w którym zwyciężył reprezentant WKB Maratończyk Damian Piernikowski z czasem 00:35:52. Damian zdeklasował pozostałych zawodników i wygrał z dużą przewagą 3 min, nad drugim reprezentantem z naszego miasta Jakubem Banaszkiewiczem reprezentującym LKS VECTRA WŁOCŁAWEK. Jakub z czasem 00:38:58 zajął 3 miejsce wv klasyfikacji open. Miejsce 44 zajął drugi reprezentant Maratończyka Łukasz Kaczorowski z czasem 00:49:14.

W Półmaratonie Termy rywalizował spora grupa zawodników z naszego miasta. Na wielkie wyróżnienie zasługuje spora grupa nowych młodych zawodników - debiutantów włocławskiej sceny biegowej, którzy zdarli ostro zelówki by zdobyć rewelacyjne wyniki. Do najlepszego debiutu wśród mężczyzn można zaliczyć wyniki Pawła Wiśniewskiego, Jacka Krygiera oraz Mariusza Trzcińskiego, wśród kobiet jest to na pewno wynik Marty Wysockiej. 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony