Wtorek 23 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Ildefons, Rajmund
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Urząd Marszałkowski zaprasza Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Dzień Babci i Dzień Dziadka w Śródmieście Cafe Nauczyciele rozegrają siatkarski turniej XIII Koncert Wielu Serc Ostrzeżenie o silnym wietrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
Kultura

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
26 sierpnia 2015 r. 11:31

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim serdecznie zaprasza słuchaczy Radia HiT i mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego na koncert, który pożegna wakacje 2015 roku. Już 29 sierpnia br. - w sobotę o godz. 19-tej wystąpi dla Państwa Henya. Koncert: "Już nigdy ... Największe przeboje dwudziestolecia międzywojennego" odbędzie się na plenerowej scenie MCK.

Nieco wcześniej tego samego dnia (godz. 17-ta) dla dzieci i młodzieży odbędzie się piknik edukacyjny "Sieciaki.pl na wakacjach!", realizowany w ramach programu Fundacji Dzieci Niczyje i Fundacji Orange. Przyjdźcie i dowiedzcie się  jak bezpiecznie surfować w internecie. Będzie można zagrać w sieciowe kapsle, posłuchać muzyki, zobaczyć ciekawe materiały edukacyjne i wziąć udział w konkursach.

 

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony