Piątek 27 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta
Najnowsze wiadomości: Marek Kuchciński we Wloclawku PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
Kultura

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim
26 sierpnia 2015 r. 11:31

Zakończmy wakacje z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim serdecznie zaprasza słuchaczy Radia HiT i mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego na koncert, który pożegna wakacje 2015 roku. Już 29 sierpnia br. - w sobotę o godz. 19-tej wystąpi dla Państwa Henya. Koncert: "Już nigdy ... Największe przeboje dwudziestolecia międzywojennego" odbędzie się na plenerowej scenie MCK.

Nieco wcześniej tego samego dnia (godz. 17-ta) dla dzieci i młodzieży odbędzie się piknik edukacyjny "Sieciaki.pl na wakacjach!", realizowany w ramach programu Fundacji Dzieci Niczyje i Fundacji Orange. Przyjdźcie i dowiedzcie się  jak bezpiecznie surfować w internecie. Będzie można zagrać w sieciowe kapsle, posłuchać muzyki, zobaczyć ciekawe materiały edukacyjne i wziąć udział w konkursach.

 

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony