Piątek 27 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta
Najnowsze wiadomości: Marek Kuchciński we Wloclawku PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Zapisz się na Prezydencki Rajd Rowerowy w powiecie lipnowskim!
Sport

Zapisz się na Prezydencki Rajd Rowerowy w powiecie lipnowskim!
8 września 2015 r. 10:14

Zapisz się na Prezydencki Rajd Rowerowy w powiecie lipnowskim!

Dr Marek Wojtkowski Prezydent Miasta Włocławek wraz z Włodzimierzem Pamfilem Nadleśniczym Nadleśnictwa Włocławek  zapraszają na Rajd Rowerowy. Rajd odbędzie się 12 września 2015 r. do Popowa w Powiecie Lipnowskim.

Rozpoczęcie o godz. 9:00 na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25, zakończenie przewidziane jest na godz. 17:00 na włocławskim Zawiślu – dawna pętla MPK przy ul. Grodzkiej.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do 11 września 2015 r. (ostatniego dnia zapisów zgłoszenia przyjmowane do godz. 14-stej) do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 11/13, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Przy zapisywaniu się należy podać: Imię i nazwisko, PESEL.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony